Trainee position - Client services (28-35000 Kč)

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Mělník, Praha - východ, Praha - západ
  • Nabízený plat (hrubého): 28.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte pokročilou úroveň angličtiny? Baví vás komunikace s lidmi a čekáte na vhodnou pracovní nabídku? Pokud hledáte stabilitu a možnost profesně růst v rámci společnosti s mnohaletou tradicí, zašlete nám svůj životopis.

Stabilní společnost působící v oblasti prodeje techniky hledá nové členy týmu a dlouhodobé kolegy na pozici:

TRAINEE POSITION - CLIENT SERVICES (28-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zákaznický servis - pasivní linka
  • Odborná a technická péče o zákazníky
  • Vyřizování technických dotazů a poradenství
  • Pomoc s výběrem produktů, vyřizování reklamací
  • Fakturování a dohled nad stavem zásilek
  • Práce s PC a telefonem
  • Zaškolení zkušenými kolegy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zájem učit se nové věci a zájem o profesní růst
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • SAP výhodou

Nabízíme

  • Nastartování Vaší kariéry
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost pravidelných bonusů
  • Škála firemních benefitů
  • Odborná školení a podpora technického oddělení
  • Týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: Praha – jihovýchodní část

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Kryštof Rozumek
Tel.: +420778424624
Poslat společnosti životopis
ID: 2415035   Dátum zverejnenia: 19.9.2016