Servisní technik - CNC stroje (30 - 42.000,- Kč)

  • Místo práce: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Praha, Benešov, Kladno, Mladá Boleslav, Praha - východ, Praha - západ, Děčín, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Semily, Trutnov, Pardubice
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 42.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektrotechnické vzdělání a disponujete již nějakou praxí na pozici servisního technika? Jste držitelem vyhlášky 50/78 Sb § 6, domluvíte se anglicky a baví Vás cestování? Chcete pracovat pro společnost, která je jedničkou ve svém oboru? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se dodávkami a servisem strojních zařízení hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

CNC - SERVISNÍ TECHNIK (30 - 42.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zajištění servisu, údržby a opravy CNC strojů
  • Instalace strojů a technické poradenství
  • Diagnostika stavu strojů u zákazníků
  • Komunikace s kolegy v servisním týmu
  • Řádné zaškolení v zahraniční centrále
  • Časté cestování na území ČR (převážně Střední a Severní Čechy)

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Anglický jazyk - úroveň B1
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6
  • ŘP sk. B (aktivní řidič) a ochotu cestovat
  • Flexibilitu a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Kvalitní školení v zahraniční centrále
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Automobil a notebook (i k soukromým účelům)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Střední a Severní čechy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SERVISNÍ TECHNIK - CNC STROJE v Středních a Serverních Čechách? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2404753   Dátum zverejnenia: 11.11.2016