Elektromechanik (18 - 25 000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Brno - venkov, Znojmo
  • Nabízený plat (hrubého): 18 - 25 000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou práci a život bez pájky a osciloskopu si nedovedete představit? Máte platnou vyhlášku 50 a elektronika je Vašim koníčkem? Pokud chcete pracovat pro úspěšnou a stabilní společnost působící v oblasti elektrotechniky na Třebíčsku, pak neváhejte reagovat na pracovní pozici ELEKTROMECHANIK právě teď!

Významná elektrotechnická společnost hledá kolegu na pracovní pozici:

ELEKTROMECHANIK (18 – 25 000,- Kč)

Náplň práce

  • Analýza poruch, jejich oprava a oživení
  • Nastavování a diagnostika určených systémů
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Komunikace s určenými specialisty
  • Ochota učit se novým věcem

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Zkušenosti s pájkou a osciloskopem
  • Platná vyhláška 50 min. §5
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Práce pro úspěšnou elektrotechnickou společnost
  • Finanční odměny dle výkonosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ELEKTROMECHANIK na Třebíčsku? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2384284   Dátum zverejnenia: 1.11.2016