Primář pediatrie (80 - 100.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte bohatou praxi z oboru pediatrie a rádi byste se ve své kariéře posunuli dál? Jste vůdčí osobnost s manažerskými schopnostmi? Máte zodpovědný přístup k práci a láká Vás vyzkoušet něco nového?

Tak neváhejte a zašlete nám životopis! Pediatrické oddělení nemocnice, které může nabídnout moderní prostředí i příjemný kolektiv, hledá do svých řad právě Vás, a to na pozici:

PRIMÁŘ PEDIATRIE (80 - 100.000,-Kč)

Náplň práce

  • Zajištění chodu oddělení zabývajícího se především akutní medicínou a JIP
  • Péče o dětské pacienty ve věku 6 měsíců až 19 let

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • Atestace II. stupně z pediatrie nebo specializovaná způsobilost
  • Praxe v oboru min. 10 let
  • Manažerské schopnosti a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Vhodné i pro relokaci – ubytování v areálu

  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce PRIMÁŘ PEDIATRIE? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
Poslat společnosti životopis
ID: 2372011   Dátum zverejnenia: 30.11.2016