Lékař - nefrologie (Od 55.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Základní informace

Máte atestaci z nefrologie? Máte praxi v této oblasti? Jste komunikativní a vyhovuje Vám práce ve směnném provozu?

Úspěšná mezinárodní společnost, která poskytuje špičkovou a vysoce specializovanou lékařskou péči hledá do svých řad možná právě Vás, a to na pozici:

LÉKAŘ - NEFROLOGIE (OD 55.000,-Kč)

Náplň práce

  • poskytování péče pacientům za využití nejmodernější přístrojové techniky
  • spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci v oboru nefrologie
  • členství v České lékařské komoře
  • komunikativnost a nadšení pro práci

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • příspěvky na dovolenou
  • možnost dalšího rozvoje

  • hledáme lékaře pro tyto regiony: Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce LÉKAŘ - NEFROLOGIE? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
Poslat společnosti životopis
ID: 2341261   Dátum zverejnenia: 30.11.2016