Internista (od 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Základní informace

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Máte atestaci z interního lékařství? Jste komunikativní a vyhovuje Vám práce ve směnném provozu?

Úspěšná mezinárodní společnost, která poskytuje špičkovou a vysoce specializovanou lékařskou péči hledá do svých řad možná právě Vás, a to na pozici:

INTERNISTA (OD 45.000,-Kč)

Náplň práce

  • poskytování péče pacientům za využití nejmodernější přístrojové techniky
  • spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci v oboru interní lékařství (příp. hotový interní základ)
  • členství v České lékařské komoře
  • komunikativnost a nadšení pro práci
  • atestaci z nefrologie VÝHODOU

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • příspěvky na dovolenou
  • možnost dalšího vzdělávání

  • Hledáme internisty do těchto regionů: Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce INTERNISTA? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
Poslat společnosti životopis
ID: 2341235   Dátum zverejnenia: 30.11.2016