Technik kvality s AJ (od 25.000,-)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Jičín, Trutnov
  • Nabízený plat (hrubého): 25000 - 30000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti?
Máte zkušenost s kvalitou?
Chcete využívat angličtinu?

Neváhejte a pošlete životopis!

Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Královéhradeckém kraji, hledá posilu na pozici:
Technik kvality s AJ

Náplň práce

  • Spolupráce s Quality managerem
  • Zlepšování systémů kvality
  • Řešení reklamací
  • Kalibrace přístrojů a nástrojů ve výrobě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk – na komunikativní úrovni, hlavně pro písemnou formu
  • Znalost ISO norem 9001 a 14001
  • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Mezinárodní pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • 13. mzdu
  • Stravenky

  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce Technik kvality s AJ v Královéhradeckém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2132367   Dátum zverejnenia: 16.11.2016