Výrobní technolog (od 25.000,-Kč)

  • Místo práce: Hradec Králové, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov
  • Nabízený plat (hrubého): 25000 - 35000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte VŠ vzdělání technického směru? Orientujete se v technické dokumentaci, znáte výrobní procesy a komunikujete v anglickém jazyce? Rádi cestujete a zajímáte se o nové technologie?
Tak nám zašlete životopis!
Nadnárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá do svých řad výrobního technologa.

Náplň práce

  • Sledování měřítek produktivity
  • Zjišťování potřeb výrobního zařízení
  • Řízení změn v sériové výrobě
  • Školení operátorů a seřizovačů
  • Vhodné pro absolventy

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • Znalost výrobních standardů
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Motivující systém benefitů
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce Výrobního technologa v Královéhradeckém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis
ID: 2116951   Dátum zverejnenia: 31.10.2016