Specialista kvality s AJ (23.000 - 35.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Náchod, Trutnov
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000 - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte SŠ vzdělání ideálně technického směru? Umíte anglicky na komunikativní úrovni?
Jste časově flexibilní, schopni pracovat ve stresu? Jste to právě Vy, koho hledáme!
Nadnárodní prosperující firma Vás příjme do svých řad na pozici:

SPECIALISTA KVALITY S AJ

Náplň práce

  • řešení reklamací, analýza vad a spolupráce na jejich odstranění
  • odpovědnost za kvalitu ve výrobním procesu
  • spolupráce při interních auditech
  • tvorba technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti na podobné pozici
  • znalost nástrojů kvality - FMEA, PPAP, APQP aj.

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, příspěvek na vzdělávání
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: okres Trutnov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici Specialista kvality s AJ v okrese Trutnov? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2113319   Dátum zverejnenia: 15.11.2016