Elektrotechnik s AJ/NJ (od 25.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000 - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás elektro? Zajímáte se o analogovou techniku? Vyznáte se v senzorech a analogových obvodech? Mluvíte německy nebo anglicky a chcete se v jazyce dále zdokonalovat?
NAPIŠTE!
Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Královéhradeckém kraji hledá posilu na pozici:

ELEKTROTECHNIK S AJ/NJ

Náplň práce

  • sestavování analogových obdvodů
  • práce se senzory
  • tvorba technické dokumentace
  • spolupráce s vývojem

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektro-slaboproud
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • znalost analogové techniky
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na dětské rekreace
  • příspěvek na stravné
  • místo výkonu práce: Trutnov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce Elektrotechnika s AJ/NJ v Královéhradeckém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2099263   Dátum zverejnenia: 15.11.2016