Vedoucí skladu/střediska (od 30.000,- Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Do 6 měsíců seznámení s pracovními procesy, systémem a firemní kulturou společnosti
* Zajistit hladký, včasný a bezproblémový provoz ve svěřeném skladu
* Hledat způsoby optimalizace a zefektivňování skladovacích a logistických procesů
* Zajistit optimální využití kapacit a lidských zdrojů ve skladu
* Každodenní aktivní komunikace s obchodním oddělením, oddělením kvality, personálním oddělením
* Vedení, řízení, motivace a kontrola podřízených zaměstnanců
* Zajistit dodržování BOZP, PO a hygieny práce
* Zajistit pravidelné zákonem předepsané školení zaměstnanců skladu
* Aktivně se účastnit interních a externích auditů
* Organizovat a provádět pravidelné inventury zboží a obalů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci u významného dodavatele čerstvého ovoce, zeleniny a suchých plodů.
* Práci u úspěšného a prosperujícího zaměstnavatele.
* Pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou.
* Možnost závodního stravování.
* Penzijní připojištění.
* Možnost profesního a odborného rozvoje.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost Hortim-International, s.r.o. je na trhu jedna z největších importérů ovoce a zeleniny, která působí na českém trhu od roku 1993 a řadí se mezi společnosti s velkým obchodním významem. Hortim-International, s.r.o. je česká obchodní společnost, která je součástí mezinárodního koncernu Total Produce a zákazníky jsou převážně řetězce a velkoobchodní zákazníci po celé České a Slovenské republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ
* Zkušenosti s řízením skladu
* Aktivní znalost a zkušenosti se skladovým systémem
* Znalosti a zkušenosti s logistickými procesy a distribucí
* Manažerské dovednosti
* AJ výhodou
* Organizační schopnosti, komunikační schopnosti
* Časová flexibilita
* Životopisy zasílejte na email: [email protected]

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2045753  Dátum zverejnenia: 11.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc