Obchodní zástupce - oblast maziv, olejů (až 30.000,- Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* prodej průmyslových, automobilových maziv a kapalin
* starost o zákazníky v daném regionu
* akvizice nových obchodních příležitostí
* využití odborných znalostí při uzavírání zakázek
* práce Vysočina, jižní Čechy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní české společnosti
* motivující platové ohodnocení
* dovolenou navíc
* služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
* zaškolení a další vzdělávání
* práci formou home office
* místo výkonu práce: Vysočina, jižní Čechy

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - OBLAST MAZIV, OLEJŮ (až 30.000,- Kč) - Vysočina, jižní Čechy? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu [email protected]. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Úspěšná společnost zabývající se prodejem maziv a kapalin

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ – chemického oboru výhodou
* praxi na obchodní pozici
* základní znalost anglického nebo německého jazyka
* orientaci v oblasti maziv, technických kapalin
* řidičský průkaz skupiny: B (aktivní řidič)
* reprezentativní vystupování, dobré komunikační schopnosti, časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1721024  Dátum zverejnenia: 23.4.2014