Překladatel DO/Z PL

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Monitoring konkurence
* Překlady z a do polštiny
* Vedení oficiální komunikace
* Překlad na odborných konferencích
* Oslovování firem z branže s nabídkou reklamní plochy
* Reporting vedení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dlouhodobou spolupráci
* Práci z domova + 2-3 krát ročně účast na konferencích v Polsku
* Zajímavé finanční ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Česká společnost chystající se expandovat do Polska příjme na částečný úvazek kolegu, který jim pomůže rozjet webové stránky

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Výborná znalost polštiny
* Všeobecný rozhled o situaci v Polsku
* Dobrá znalost práce s PC
* Zkušenost ze žurnalistiky není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1701719  Dátum zverejnenia: 27.3.2014