Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Obchodně technický zástupce - severní Čechy (až 40.000,- Kč)

  • Místo práce: Chomutov, Litoměřice, Louny, Teplice, Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Základní informace
Pracovali jste již na pozici obchodně technického zástupce? Máte znalosti z oblasti strojírenství? Dokážete komunikovat v anglickém nebo německém jazyce? Jste flexibilní, aktivní a zaměření na výsledek?
Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná strojírenská společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá novou posilu do svého týmu na pozici:

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - SEVERNÍ ČECHY (až 40.000,- Kč)
Náplň práce
  • starost o stávající zákazníky, akvizice
  • organizace obchodních jednání
  • technická podpora zákazníkům
  • prodej svěřených produktů pro region severní Čechy
Požadujeme
  • min. SŠ technického zaměření
  • zkušenosti z pozice obchodního zástupce
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B (aktivní řidič), ochota cestovat
  • znalosti z oblasti strojírenství, technické myšlení
  • komunikativní schopnosti, aktivitu, tah na branku
Nabízíme
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • služební automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • práci ve společnosti se silným postavením na trhu
  • týden dovolené navíc
  • práce formou home office
  • místo výkonu práce: region severní Čechy
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - SEVERNÍ ČECHY (až 40.000,- Kč)? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu mrazkova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobraziť na mape
60200 Brno
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1542504   Dátum zverejnenia: 5.8.2013
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke