Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Analytik Hong Kong/Indie – I absolventi

  • Místo práce: Bratislava, Malacky, Pezinok, Dunajská Streda, Galanta, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov, Zahraničí - ostatní
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Jste opravdu analytický typ a hledáte uplatnění ve společnosti, která Vám umožní profesně růst? Máte VŠ vzdělání matematického, fyzikálního nebo podobného zaměření? Ovládáte anglický jazyk a Excel na pokročilé úrovni? Chcete pracovat pro známou mezinárodní finanční skupinu?? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Mezinárodní finanční skupina hledá do svého týmu v Číně a Indii kandidáty na pozici:

ANALYTIK HONG KONG/INDIE – I ABSOLVENTI

Náplň práce:

  • práce na zadaných projektech v Číně
  • analytická podpora a tvorba analytických výstupů
  • práce s databázemi
  • komunikace v rámci celé společnosti
  • reporting vedení
Požadujeme
Požadujeme:

  • VŠ vzdělání matematicko fyzikálního nebo kybernetického zaměření
  • zkušenost s analýzou dat
  • velmi dobrá znalost AJ
  • velmi dobrou znalost Excelu
  • ochota pracovat v zahraničí min. 2 roky
  • orientace na výsledek a chuť k profesnímu růstu
Nabízíme
Nabízíme:

  • jedinečnou možnost získání praxe a profesního růstu
  • zázemí silné mezinárodní skupiny
  • zajímavé platové ohodnocení + bonusy
  • firemní vzdělávání
  • hrazené ubytování, pojištění, zdravotní péči a dopravu
  • dvakrát ročně letenku domů zdarma
  • další firemní benefity

místo práce: Čína nebo Indie
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu dvorakova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobraziť na mape
60200 Brno
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke