Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Financial controller junior (25 – 30.000 Kč)

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Praha, Slovenská republika
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Zajímáte se o oblast controllingu a rádi byste uplatnili své schopnosti a dovednosti?
Pak nám zašlete Váš životopis!

Česko – německá firma s dlouholetou tradicí, působící v oblasti automobilového průmyslu, hledá:

FINANCIAL CONTROLLER JUNIOR (25 – 30.000 Kč)

Náplň práce:

• analýzy výroby z finančně - efektivního hlediska
• práce na projektech v rámci controllingu
• pravidelný reporting výsledků vedení společnosti
• pravidelná komunikace s finančním oddělením a mateřskou společností
Požadujeme
Požadujeme:

• VŠ vzdělání (ekonomický směr)
• vhodné i pro absolventy se znalostí nástrojů controllingu
• dobrá znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
• praxe při studiu na obdobné pozici velkou výhodou
• přesnost, důslednost, analytické schopnosti, samostatnost
Nabízíme
Nabízíme:

• týden dovolené navíc
• flexibilní pracovní dobu
• firemní stravování
• dobré finanční ohodnocení
• práci v prosperující a moderní společnosti
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobraziť na mape
60200 Brno
Kontakt
Kontaktní osoba: Bc. Veronika Tobolková
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke