Výrobný pracovník

Advanced Solution Engineering s.r.o.

Miesto práce
Poľnohospodárska 1230/7, 013 01 Teplička nad Váhom, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V dôsledku zvyšovania produkcie, rozširujeme kapacitu nášho výrobno-montážneho oddelenia. Tvojou náplňou práce bude výroba a montáž produktov podľa projektovej dokumentácie. Brúsenie, zváranie, montáž hotových výrobkov. Vhodné pre zámočníka. Nutné vedieť čítať výkresy.

Kontaktovať budeme len uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zámočník

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Advanced Solution Engineering s.r.o. pôsobí v oblasti automobilového priemyslu. Medzi našich partnerov patria spoločnosti Kia Motors Slovakia, s.r.o. , Mobis Slovakia s.r.o., Samsung Electronics Slovakia s.r.o., atď. Ponúkame komplexné služby pri realizácií projektov, napr. výroba produktov podľa výkresovej dokumentácie, inžinierske služby a pod. Sústreďujeme sa na efektivitu využitia času z pohľadu našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Poľnohospodárska 1230/7
013 01 Teplička nad Váhom
ID: 2765155   Dátum zverejnenia: 13.10.2016