Pracuj na logistike ako žeriavnik alebo vozíčkár - hľadáme nového kolegu

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
1 250 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 Br + 20% vario + 50 eur dochádzkový bonus + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s veľkorozmerným materiálom pomocou mostového žeriavu, prípadne VZV
- zásobovanie výrobných liniek, odoberanie materiálu z liniek
- zaskladňovanie, vysklaďnovanie, expedícia
- práca s interným informačným systémom

Práca je aktuálne vykonávaná v 2-zmenne prevádzke.
Postupne prechod na 3-zm BEZ VÍKENDOV (plánované 12-ky).

Variabilná zložka mzdy až do 20%
Príspevok na dochádzanie
Moderná výrobná hala - svetlé priestory, bez prašnosti a hluku
Výborná dostupnosť MHD

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska prevádzka, pobočka zahraničnej spoločnosti, priamo v Košiciach.
Veľmi zaujímavý a perspektívny produkt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- prax na obdobnej pozícii (žeriavnik, skladník, vozičkár)
- žeriavnícky preukaz alebo VZV
- skúsenosti s manipuláciou s veľkorozmerným materiálom sú výhodou
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4784195  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac