Projektový inžinier kvality /Project Quality Engineer

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
podľa dohody
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda OD 2000 Eur brutto mesačne, výsledná mzda bude závisieť od skúseností a seniority kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia zmien v oblasti kvality pri nových projektoch
- koordinácia APQP procesu
- vedenie workshopov k projektom
- aktualizácia dát k projektom
- reporting k projektom

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti so zavedenými štandardmi
- práca v kolektíve s príjemnou pracovnou atmosférou
- nadštandardné benefity (13. plat, 14.plat a iné finančné a nefinančné benefity)
- rozvoj zamestnancov a kariérny postup

Ak sa chceš rozvíjať v oblasti kvality v projektovej podpore, máš skúsenosť v projektovom tíme v automotive firmách, tak hľadáme práve TEBA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú nadnárodnú výrobnú spoločnosť so zavedenými štandardmi a dobrou pracovnou klímou. Spoločnosť je jedným z najväčších svetových dodávateľov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť procesu APQP
- zmysel pre detail
- analytické myslenie
- AJ min. na úrovni mierne pokročilý
- znalosti SAP výhodou

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4780254  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac