PLC Špecialista

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
1 700 EUR/mesiacZákl. zložka mzdy OD 1700 Eur brutto; VÝSLEDNÁ základná mzda sa bude odvíjať od seniority kandidáta, jeho skúseností, schopností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú zahraničnú výrobnú spoločnosť hľadáme kolegu do rozširujúceho sa tímu.

Základné úlohy:
- koordinácia PLC úloh pri spúšťaní nových zariadení - lisy a testovacie zariadenia
- spolupráca s inžinieringom a dodávateľmi zariadení
- analýza chýb, riešenie porúch
- modifikácia SW časti ovládania strojov
- prediktívne zásahy - predvídavosť možných porúch a príčin, opatrenia na predchádzanie porúch
- podpora tímov v oblasti PLC počas realizácie nových projektov
- v budúcnosti aj programovanie SW

- medzinárodné stabilné prostredie v rastúcej spoločnosti
- príspevok na dopravu
- stravné nad rámec ZP
- 13ty plat
- ročný bonus a iné zaujímavé benefity
- osobnostný a kariérny rast

Príležitosť pre šikovného PLC/ Softwérového špecialistu uplatniť a rozvíjať svoje schopnosti vo veľmi stabilnej a rastúcej zahraničnej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nadnárodnú výrobnú spoločnosť pri Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
PLC Siemens - Mierne pokročilý
SQL - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky praxe na podobnej pozícii

- znalosť PLC Siemens - potrebné zásahy do programu, nie vytváranie
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- zodopovednosť
- samostatnosť
- orientácia na detail

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4401257  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac