Grafik

Adsulting. s.r.o.

Miesto práce
Tolstého 3, 04001, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou na základe predloženého portfólia prác.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalšie skvelého dizajnéra!
Túžiš pracovať v tíme elitných dizajnérov? Adsulting. je fullservice agentúra, ktorá si zakladá na prvotriednom grafickom dizajne. Ak si posadnutý dizajnom, miluješ typografiu, tvorbu logotypov, profesionálne zadania, návrh prostredí pre aplikácie, prémiové web prezentácie, ergonomicky odladené eShopy a výnimočné tlačené prezentačné materiály, je “Adsulting." pre Teba to najlepšie miesto. Neváhaj a pošli nám svoje aktuálne portfólio!

* Pohyb v inšpiratívnom tíme dizajnérov, online špecialistov, programátorov a marketingových konzultantov
* Práca na platforme Mac / OSX / Adobe CC
* Skvelé projekty pre Tvoje portfólio
* Interné školenia - tvorba značiek, UX, webdizajn
* Účasť na konferenciách a seminároch
* Exkluzívne pracovné prostredie podporujúce výkon a kolaboráciu (moderná architektúra, dôraz na kvalitné sedenie, čerstvý vzduch z rekuperácie, skvelá káva atď.)
* Nadštandardné motivačné odmeňovanie (na základe kvality a výkonu)
* Piatkové porady pri sude piva, grilovačka… (nie všetko sa dá napísať:)

Prosíme o zaslanie Vášho profesionálneho životopisu a ukážok vaších prác e-mailom. Ukážky prác je možné zaslať ako prílohu mailu alebo odkaz na stránky kde sú publikované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vyžadujeme zanietenie, vôľu, angažovanosť a odvahu.

Spoločnosť Adsulting. poskytuje fullservice v oblasti reklamných a marketingových služieb, tvorbu e-commerce riešení, online reklamné a marketingové služby pre náročných a inšpiratívnych zákazníkov ako T-Systems, VSE, Spinea, Panta Rhei, KPK reklama, Bigmedia, DIXI, MARVA, PowerCoffee, Optima, Zelená stavba, 1olej a mnoho ďalších slovenských a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3167030  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou na základe predloženého portfólia prác.