Telefonista pre plánovanie stretnutí

Adresarfiriem.sk, a.s.

Banská Bystrica - EUROPA BUSINESS CENTER - obchodné oddelenie Adresarfiriem.sk, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
hodinová mzda + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* náplň práce je plánovanie a zjednávanie stretnutí obchodným zástupcom spoločnosti
* telefonický kontakt na základe zoznamu od obchodných zástupcov tvorí prevažnú väčšinu práce
* administratívne spracovanie rezervácií
* správa databázy klientov
Práca je v BANSKEJ BYSTRICI, EUROPA BUSINESS CENTER - obchodné oddelenie Adresarfiriem.sk, Banská Bystrica
Pre viac informácií o našej spoločnosti si prosím prečítajte charakteristiku našej spoločnosti na www.adresarfiriem.com.

- práca v príjemnom prostredí
- komplexné úvodné zaškolenie

Práca je v BANSKEJ BYSTRICI, EUROPA BUSINESS CENTER - obchodné oddelenie Adresarfiriem.sk, Banská Bystrica Žiadosť spolu so životopisom na emailovú adresu [email protected].
Do subjektu emailu uveďte "TELEFONISTA".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, administratíva, reklama, internet

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- SŠ s maturitou
- výborné komunikačné zručnosti
- príjemný telefonický prejav
- kreatívnosť, schopnosť improvizácie
- veľmi dobrý písomný a verbálny prejav

Adresarfiriem.sk akciová spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti online marketingu už od roku 2009. Prevádzkujeme portál www.adresarfiriem.sk, kde odporúčame kvalitné a vybrané podniky a prevádzky, prostredníctvom firemného profilu. Súčasťou sú špecializované podstránky Kulinarium, ShoppingTips, ZdravieaFit, RemeslaaSluzby.

Cieľom portálu Adresarfiriem.sk je realizácia firemného profilu spolu s fotografiami, textovým popisom a firemným videom. Náš profesionálny tím textárov, kameramanov a marketingových poradcov pomôže vytvoriť firemný profil, tak aby oslovil čo najviac potenciálnych klientov. Náš cross-mediálny servis dopĺňame mediálnym partnerom Europa2.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2027280  Dátum zverejnenia: 25.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hodinová mzda + osobné ohodnotenie