Marketingový pracovník /od 499.- € základ

Adresarfiriem.sk, a.s.

Europa Business Centum - admin.centrum, nové obchodné oddelenie spol. Adresarfiriem.sk, B.B., okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď po zaškolení
Mzdové podmienky (brutto)
499 EUR/mesiac, základná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je v BANSKEJ BYSTRICI, prosíme aby na túto ponuku odpovedali len uchádzači z Banskej Bystrice a blízkeho okolia.
* správa databázy klientov
* administratívne spracovanie objednávok
* prezentácia portfólia produktov a služieb spoločnosti
* predaj internetovej reklamy na základe telefonického oslovenia
* získavanie nových zákazníkov
* budovanie a udržiavanie už existujúcich obchodných vzťahov

- komplexné úvodné odborné zaškolenie - naučíme Vás čo neviete
- základná a pohyblivá zložka mzdy, odmeny - pravidelný prísun peňazí
- možnosť rozvoja a kariérneho rastu - nepoznáme slová "to sa nedá".
- bonusový systém odmien a iné benefity - na život sa pozeráme z "výšky"
- pravidelné školenia produktov a služieb, priebežné vzdelávanie v oblasti internetového marketingu, predajných zručností a znalostí produktov - Adresarfiriem.sk - to sú služby, ktoré majú zmysel
- zaujímavý odmeňovací systém, fixný plat a motivačný provízny systém, ktorý oceňuje nielen obchodné výsledky, ale tiež Váš prístup k práci.
- litre kávy zdarma :)

Práca je v BANSKEJ BYSTRICI, v novom obchodnom oddelení v Europa Business Centrum, BANSKÁ BYSTRICA, prosíme aby na túto ponuku odpovedali len uchádzači z Banskej Bystrice a blízkeho okolia.

Čo ešte nebolo povedané:
◾ 1/4 ročný, polročný a ročný bonusový systém
◾ relaxačné zóny priamo pod nami - Európa SC
◾ nápoje vždy a niekedy aj ovocie zdarma
◾ zamestnanecký telefónny tarif
◾ bonus za doporučenie nového kolegu
◾ Teambuildingy - alebo občasná "gulášakcia"
◾ Cafetéria - tak toto je fakt dobrá motivácia - zamestnanecké výhody :)

Žiadosť spolu so životopisom na emailovú adresu [email protected].

Do subjektu emailu uveďte "MARKETING".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reklama, propagácia, PR, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, reklama, administratíva

- SŠ s maturitou (nie je podmienka)
- osobnostné predpoklady - predpokladáme že viete pracovať s ľuďmi
- výborné komunikačné zručnosti
- príjemný telefonický prejav
- skúsenosti s telemarketingom vítané (nie je podmienka)
- kreatívnosť, schopnosť improvizácie
- veľmi dobrý písomný a verbálny prejav
- orientácia na zákazníka a dosahovanie výsledkov

Adresarfiriem.sk akciová spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti online marketingu už od roku 2009. Prevádzkujeme portál www.adresarfiriem.sk, kde odporúčame kvalitné a vybrané podniky a prevádzky, prostredníctvom firemného profilu. Súčasťou sú špecializované podstránky Kulinarium, ShoppingTips, ZdravieaFit, RemeslaaSluzby.

Cieľom portálu Adresarfiriem.sk je realizácia firemného profilu spolu s fotografiami, textovým popisom a firemným videom. Náš profesionálny tím textárov, kameramanov a marketingových poradcov pomôže vytvoriť firemný profil, tak aby oslovil čo najviac potenciálnych klientov. Náš cross-mediálny servis dopĺňame mediálnym partnerom Europa2.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1904227  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 499 EUR/mesiac, základná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny