Elektromechanik

ADOTEL-HEX s.r.o.

Miesto práce
P.O.Hviezdoslava 68, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon elektromontážnych prác na elektrických inštaláciách do 1000 V AC resp. 1500 V DC
Pokládka NN káblov distribučnej siete 400/230 V a ich pripájanie na káblové skrine a rozvádzače
Inštalácia a montáž slaboprúdových zariadení /EPS, EZS, kamerové systémy apod./
Riadenie služobného osobného motorového vozidla

- práca v stabilnej spoločnosti
- perspektívne výhody profesionálneho rozvoja
- odborné zaškolenie pod dohľadom skúsených kolegov

V prípade záujmu, žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a motivačným listom, zasielajte na mailovú adresu: [email protected]
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zároveň Vás prosíme, aby ste vyjadrili svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov za účelom výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatnej montážnej práce na el. inštaláciách resp. na ich samostatných častiach
- znalosť a dôsledné uplatňovanie požiadaviek predpisov bezpečnosti práce pri výkone pracovnej činnosti
- znalosť používania technickej výkresovej dokumentácie pri práci na el. inštaláciách, resp. pri pripájaní elektrických zariadení do el. obvodov
- prax v oblasti realizácie elektrických inštalácií v obytných domoch, kancelárskych i technologických priestoroch
- znalosť základných parametrov materiálov a zariadení používaných v elektroinštaláciách ako sú káble, ističe, rozvádzače, prepäťové ochrany
- prax z montáže slaboprúdových technologií ako sú EPS, EZS, telekomunikačné vedenia, štrukturovaná kabeláž apod. výhodou

ADOTEL-HEX s.r.o. je špecializovanou spoločnosťou systémového inžinierstva. Zameriava sa na výstavbu a projektovanie železničných zabezpečovacích zariadení, priecestných zabezpečovacích zariadení, staničných oznamovacích a traťových zabezpečovacích zariadení s pokládkou a montážou miestnych, diaľkových železničných a telekomunikačných káblov a budovaním teleinformačných a komunikačných prístupových sietí a systémov a slaboprúdových objektových technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2779287  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou