Architekt

ADOM. M STUDIO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bottova 2, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový proces od architektonickej štúdie až po realizačnú dokumentáciu. Dôraz kladený na prezentáciu a vizualizáciu

Práca v mladom kolektíve.

Portfólio podmienkou. Krátky životopis /príp. referencie a prehľad najlepších prác/ zasielajte na e-mail:office@designfactory.sk
Vo všetkých dokumentoch zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Na ústny pohovor budú pozvaní iba tí účastníci, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti. Nástup možný aj 15.6.2017.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
SketchUp - pokročilý
Autodesk 3ds Max - pokročilý
Autodesk Revit Architecture - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pre túto pozíciu je nutné mať isté skúsenosti v obore, funkcionalistické cítenie, výbornú schopnosť vizualizácie a perfektné ovládanie anglického jazyka.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti – ADOM . M STUDIO s.r.o. je spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2003. Pôsobí v oblasti dizajnu, architektúry a urbanizmu a jej hlavná pracovná náplň je architektonické navrhovanie, vypracovanie projektovej dokumentácie a realizácia stavieb a interiérov. Od roku 2005 náš profesionálny team prevádzkuje aj dva kultúrno- spoločenské priestory Design factory a Refinery Gallery a realizuje aj spoločenské podujatia a eventy pre domácu a zahraničnú klientelu. Viac informácií dostupných na www.designfactory.sk, www.refinerygallery.sk, www.adommstudio.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bottova 2
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3070077   Dátum zverejnenia: 19.5.2017