Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič s vodičským oprávnením C, E

ADMITO s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.10.2023
2 900 - 3 100 EUR/mesiacodmeny a bonusy ako vianocne priplatky podla ekonomickej situacie zamestnavatela mozne, dalsia moznost zvysovania platu na zaklade dlhodobeho pracovneho vztahu. Garantovana mesacna mzda pri turnuse 3+1 je stanovena na 2300,-€ (netto/čiste) bez zavislosti na danovej triede.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie kamionov vyhradne po nemeckom uzemi

Priama pracovna zmluva s nemeckym zamestnavatelom bez spoluprace so slovenskou pobockou . Platobne podmienky zodpovedaju poctu odrobenych hodin a su garantovane minimalnym cistym zarobkom vo vyske 2.300,- €. Dalsie vyhody (dochodkove poistenie, nemecke rodinne pridavky atd.). Platena zavodna dovolenka od 23.12. minimalne do 10.01. t.j. Vianocne sviatky travene s rodinou. Ostatne vyhody pri osobnom pohovore

Prosime o zasielanie zivotopisu a motivacneho listu na uvedenu e-mailovu adresu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná spoločnosť s dlhorocnou tradiciou so sidlom v Bavorsku. O spolahlivost pri dodrziavani predpisov a slubenych platobnych a pracovnych podmienok je postarane na zaklade poradenskej cinnosti so sloveskou firmou. Firma vyraba obytne kontajnery a zabezpecuje ich rozvoz na pripravene stavby vylucne po uzemi Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vodic nakladneho auta

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Spolahlivost, disciplina, dochvilnost, ustretovost, vysoka miera kolegiality a timovej prace. Jazykove znalosti nie su potrebne nakolko vsetci vodici komunikuju cez slovenskeho pracovnika zodpovedneho za dalsiu komunikaciu s nemeckym dispecerom. Špekulantov, fluktuantov a ludi, ktori maju problem s moralkou a alkoholom nezohladnujeme a snazime sa s nim co najrychlejsou cestou rozlucit. Preto prosim ani nereagovat na tuto ponuku.

Poradenska a koordinacna spolocnost spezializovana na spolupracu s nemeckymi obchodnymi partnermi

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1812001  Dátum zverejnenia: 29.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac