Technik (Elektrotechnik)

ADM Slovakia, s. r. o.

Místo práce
Levice, Okres Levice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ADM Slovakia, s.r.o. pre svoje pracovisko v Leviciach na Jurskej ceste hľadá zamestnanca na pozíciu Technik (Elektrotechnik).

Náplň práce:

Starostlivosť o chod prevádzky s cieľom zabezpečiť bezporuchový chod prevádzky
Vytvárať plán preventívnej a autonómnej údržby
Spolupracovať s dodávateľmi technológii a náhradných dieloch
Dodržiavať plán revízii

Požiadavky:

SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnické, technické

Vhodné i pro absolventy
Komunikatívnosť v ANG J.
Prax v podobnej pozícii - výhodou
Oprávnenie §21,§22,§ 23 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 výhodou
Organizačne schopnosti , motivovať ostatných, samostatnosť, flexibilita,
Užívateľská znalosť práce na PC (Word, Excel), Outlook)

Nabízíme:

Výhodné platové podmienky
25 dní dovolené

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2665014  Dátum zverejnenia: 27.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.