Technickoobchodný manažér - povrchové úpravy dreva SK východ

Adler Slovensko s. r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore (odmeňovanie tvorí fixná suma plus cca 25% bonusy plus ročná provízia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozšírenie nášho tímu hľadáme ďalšieho dynamického a ambiciózneho obchodno-technického zástupcu, ktorý sa pridá k nám ako kolega so skúsenosťami v obchodovaní s materiálmi na povrchovú úpravu smerom k drevospracujúcim firmám. Región bude upresnený pri ďalších rokovaniach s kandidátom, v závislosti od jeho bydliska.

Hlavné činnosti:
• obchodná a technická starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• servis, poradenstvo, školenia, predvádzacie akcie v oblasti systémov pre povrchovú úpravu dreva
• vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov, najmä medzi výrobcami nábytku, okien, dverí, drevostavieb, parkiet atď.
• prieskum trhu a hľadanie nových príležitostí; angažovanie pri rozvoji firmy.

Typický pracovný týždeň:
• cca 4 dni v týždni cestovanie ku klientom vo zverenom regióne (zverený región v rámci Slovenska bude upresnený podľa miesta bydliska kandidáta)
• cca 1 deň v týždni príprava v testovacích laboratóriách, spracovanie reportov a príprava vzoriek a prezentácií pre klientov na našej pobočke v Prievidze, prípadne homeoffice

• atraktívna mzda s pravidelnými bonusmi, dôchodkové pripoistenie a ďalšie benefity
• služobné auto aj pre súkromné využitie, vybavenie pre homeoffice
• práca s TOP produktami pod hlavičkou špičkového európskeho výrobcu
• stabilita a istota v tradičnej zahraničnej spoločnosti
• inovatívne prostredie, možnosť sebarealizácie a osobného rastu

Záujemcov o pozíciu prosíme o zaslanie CV a tiež stručného motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor vzdelania nie je dôležitý, výhodou sú skúsenosti v: obchod, drevospracujúci priemysel, priemysel náterových hmôt

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• obchodná prax v odvetviach drevospracujúceho priemyslu alebo v oblasti náterových hmôt je nutnosťou
• samostatnosť, komunikatívnosť, priateľské správanie
• jazykové požiadavky: základná komunikatívna znalosť nemčiny alebo angličtiny

Rakúska spoločnosť ADLER vyrába materiály pre povrchovú úpravu a ochranu dreva viac ako 80 rokov. Na Slovensku pôsobí už viac ako 25 rokov. Dnes je jednou z popredných európskych spoločností vo svojom odbore a rozširuje svoju pôsobnosť po celom svete. Primárne dodáva svoje produkty a riešenia pre priemysel – výrobcov nábytku, parkiet, okien, dverí, drevostavieb, ale i koncovým uživateľom prostredníctvom siete partnerských predajní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4773102  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac