Referent logistiky

Adler Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Montážna 3, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
mzdové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie tovaru a evidencia dodavateľských objednávok
- kontrola a fyzické naskladnenie objednaného tovaru
- príjem a výdaj tovaru v internom informačnom systéme
- inventarizácia zásob
- ručné a strojové miešanie špeciálnych odtieňov farieb
- zodpovednosť za stav skladových zásob

- 13. plat
- stabilné pracovné zázemie v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné pracovné podmienky
- príspevky do III. piliera
- bezplatné vzdelávanie v nemeckom jazyku
- príspevok na letnú dovolenku
- mobilný telefón aj na súkromné účely

Ak Vás uvedená ponuka zaujala, zašlite nám svoj profesijný životopis na e-mail: [email protected].

Z dôvodu časovej náročnosti kontaktujeme len vhodných uchádzačov.

Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť
- počítačové znalosti
- preukaz na VZV výhodou
- ochota učiť sa nové veci

Rakúska spoločnosť ADLER vyrába materiály pre povrchovú úpravu a ochranu dreva viac ako 80 rokov. Na Slovensku pôsobí už viac ako 25 rokov. Dnes je jednou z popredných európskych spoločností vo svojom odbore a rozširuje svoju pôsobnosť po celom svete. Primárne dodáva svoje produkty a riešenia pre priemysel – výrobcov nábytku, parkiet, okien, dverí, drevostavieb, ale i koncovým uživateľom prostredníctvom siete partnerských predajní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2776504  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzdové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore