Manager pre distribučnú sieť (predajne farieb a lakov)

Adler Slovensko s. r. o.

Prievidza, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora súčasných distribútorov s cieľom maximalizovať predaj.
Vyhľadávanie, získavanie a rozvoj nových distribútorov.
Dohľad nad distribučnou sieťou.
Školenie a motivácia distribútorov.
Analýza obchodných výsledkov.
Návrhy na zmeny v distribučnej sieti.
Aktívna spolupráca s oddelením marketingu (propagácia, kampane).
Zhromažďovanie informácií z trhu.
Koordinácia obchodných podmienok - cien, dodacích podmienok, dopravy, platobných podmienok.
Dohľad nad produktovým portfóliom.
Aktívna spolupráca v rámci globálnej distribučnej siete ADLER.
Intenzívne cestovanie po Slovensku.

Služobný automobil, mobil, notebook, iPad aj pre súkromné využitie.
Vzdelávanie a kurzy.
Zaujímavá práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti.
Atraktívne finančné ohodnotenie a motivačný sociálny program.
13. plat.
Príspevky do III. piliera.

Spoločnosť ADLER je špičkovým výrobcom materiálov pre povrchovú úpravu a ochranu dreva. Vďaka rastúcemu záujmu o naše produkty hľadáme medzi seba nového kolegu!

Ak Vás uvedená ponuka zaujala a nebojíte sa prijať nové výzvy, zašlite nám svoj profesijný životopis na e-mail: [email protected].

Z dôvodu časovej náročnosti kontaktujeme len vhodných uchádzačov.

Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod. Drevospracujúci priemysel. Chemický priemysel.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti v predaji cez distribútorov (oblasť náterových hmôt výhodou).
Vynikajúce komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie.
Obchodnícky duch.
Samostatnosť a zodpovednosť.

Rakúska spoločnosť ADLER vyrába materiály pre povrchovú úpravu a ochranu dreva viac ako 80 rokov. Na Slovensku pôsobí už viac ako 25 rokov. Dnes je jednou z popredných európskych spoločností vo svojom odbore a rozširuje svoju pôsobnosť po celom svete. Primárne dodáva svoje produkty a riešenia pre priemysel – výrobcov nábytku, parkiet, okien, dverí, drevostavieb, ale i koncovým uživateľom prostredníctvom siete partnerských predajní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2739454  Dátum zverejnenia: 14.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.