Odborný pracovník nastavovania a zoraďovania výrobných procesov a strojov. Práca na 3 zmeny, BA- Devínska Nová Ves

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 24, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac+ 300€ variabilná zložka mzdy v závislosti od plnenia nastavených cieľov + stravné lístky v hodnote 6,60€ +príplatky za nočné zmeny + extra príplatky za prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá výrobou akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel (výroba kobercov).  Závod sa nachádza v Bratislave - mestská časť Devínska Nová Ves (CT park).​

Hľadáte stabilné pracovné miesto? Máte záujem pracovať v automobilovom závode? Vyhovuje vám 3-zmenná prevádzka? My hľadáme technológa - pridaj sa k nám :)

Čo bude náplňou vašej práce?

- vypracovávanie technologických predpisov pre rezanie vodným lúčom (Water Jet), vysekávanie na lisoch, penenie, tvarovanie ťažkej fólie, lepenie, sponkovanie, vysokofrekvenčné zváranie, ručné montáže + ich aktualizácie

- nastavovanie procesu penenia, príprava a úprava chemických komponentov do výroby

- 5S aktivity v rámci strojnej technológie svojho zamerania – pracovník podáva podnety na zlepšenie

- technologický dozor pri uvedení nového nástroja a stroja do sériovej výroby v rámci svojho zamerania

- priebežná kontrola dodržiavania technologických procesov

- dodržiavanie stanovených termínov, pravidelné reporty nadriadenému

- denné operatívne povinnosti v rámci bežného výrobného procesu

- zabezpečenie školení pracovníkov výroby (technologické parametre, ovládanie zariadení), podľa požiadaviek výrobných majstrov

- návrhy na úpravy, opravy, rozšírenie a automatizáciu liniek alebo zariadení

Čo od vás požadujeme?

- SOU alebo SPŠ vzdelanie technického smeru

- znalosť výrobných procesov v automobilovom priemysle (pokročilá znalosť technológie vysokotlakového rezania, technológie lisovania, technológie/procesu penenia)

- všeobecné znalosti techniky výrobného závodu v automobilovom priemysle

- 2 roky praxe na podobnej pozícii (min. 1 rok v automobilovom priemysle)

- znalosť AJ alebo NJ aspoň na základnej úrovni

- pokročilá znalosť MS Office

Aké benefity vám ponúkame?

- Multisport karta s príspevkom od zamestnávateľa

- zvyšovanie mzdy min. 1x do roka

- letný bonus / vianočný bonus

- extra príplatky za prácu cez víkend

​​- odmena za odpracované roky

- ELA  (lekár na telefóne alebo právne poradenstvo)

- stravné lístky v hodnote 6,60€

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, tešíme sa na životopisy, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať v čo najkratšom čase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické - výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4833799  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac