Project and process engineer (automotive)

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
01.01.2021 alebo podľa dohody
1 700 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* rozvoj nových projektov – zabezpečenie technologického, materiálového, technického, nástrojového, QS a logistického konceptu, zabezpečenie profitabilnej cenovej kalkulácie (pokiaľ HQ politicky nerozhodne inak - písomne) a zabezpečenie odsúhlasenia celého tohto konceptu a kalkulácie so závodom, to všetko zohľadniť pred finálnou ponukou zákazníkovi,
* efektívna koordinácia vývoja a nábehu projektu v predsériovej a z predsériovej do sériovej fázy v závode:
o tvorba termínových plánov s uzlovými bodmi a koordinácia ich plnenia,
o založenie produktov a kusovníkov v SAP,
o koordinácia zákazníckych auditov a dvojdenných produkcií,
o koordinácia zákazníkom požadovaných vzorkovaní, atestov, skúšok a pod.,
o zabezpečenie včasného odovzdania profitabilného (podľa ponúknutej kalkulácie alebo lepšej), a podľa požiadaviek zákazníka pripraveného projektu do série – a to získaním Note 1 od zákazníka,

* koordinácia zmeny – efektívna koordinácia zmeny požadovanej zákazníkom s rovnakým rozsahom ako pri nábehu nového projektu, naviac hladké naplánovanie zmeny tak, aby nedošlo k podplánovaniu alebo preplánovaniu nutnej predzásoby pôvodných výrobkov pred zmenou,
* hľadanie a realizácia úspor a podieľanie sa na tvorbe a plnení RB bodov,
*efektívne zavádzanie, vykonávanie a udržiavanie kvalitatívnych požiadaviek, ktoré vyplývajú zo smernice CCC a čínskych predpisov, ktoré sú jeho podkladom,
*zabezpečenie stálosti výrobkov a súladu výrobku s normou,

* keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére
* priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast, odborné školenia
* teambuildingové podujatia,
* notebook a mobil aj na súkromné účely,
* stravné lístky nad rámec zákona,
* káva, čaj...

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. V prípade otázok, neváhajte nás kontaktovať: +421 918 872 966

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

flexibilita, precíznosť, praktické myslenie

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2798379  Dátum zverejnenia: 6.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac