Quality manager (automotive)

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 24, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac(finálna výška mzdy záleží od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie, rozvoj a dohľad nad dodržiavaním interných štandardov a noriem ISO/TS 16949, ISO 14001
- Stanovovať politiku a ciele kvality
- Riadenie, koordinácia, implementácia a optimalizácia jednotlivých procesov v organizácii
- Riadenie a koordinácia riešení reklamácií a nezhôd (zákaznici/dodávatelia/interné prostredie)
- Riadenie a koordinácia rozvoja dodávateľov podľa štandardov ISO/TS
- Riadenie a koordinácia interných systémových, procesných auditov podľa požiadaviek zákazníkov
- Riadenie dokumentácie v organizácii
- Plánovanie školení a rozvoja v rámci oblasti kvality
- Riadenie a koordinácia auditov (zákazníci, dodávatelia), tretie strany
- Vykonávať dohľad nad dodržiavaním zákonných a interných predpisov

- práca v stabilnej spoločnosti (zázemie medzinárodnej spoločnosti)

miesto výkonu prace je Devínska Nová Ves, firma sa zaoberá výrobou kobercov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- platný certifikát auditora procesov podľa VDA 6.3 a školenie interného auditora podľa EN ISO 9001,
- flexibilita, zodpovednosť, aktívny prístup
- skúsenosť s automotive výhodou

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2673118  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac