Obchodní referent pro slovenský trh

ADLER Czech, a.s.

Místo práce
Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Adler je jedním z nejrychleji se rozvíjejících výrobců a dovozců reklamního textilu v České republice. Zakládáme si na vysoké kvalitě a svoje produkty vyvážíme do 16 evropských zemí.

Aktuálně hledáme nového kolegu / kolegyni do obchodního týmu na pozici:

OBCHODNÍ REFERENT PRO SLOVENSKÝ TRH

Hledáme komunikativní osobu se zákaznickou orientací, která/kterou:
• Baví komunikace po telefonu, udržování kontaktů se stávajícími klienty a vyhledávání nových příležitostí
• Dokáže proaktivně přispět k dosažení měsíčních obchodních cílů
• Umí budovat a prohlubovat dlouhodobé vztahy s klienty, rozumí jejich potřebám
• Láká řídit realizaci projektů zakázkové výroby od zadání po doručení
• Zvládne připravit a dojednat obchodní nabídky vč. kalkulace výšivek a potisků
• Dokáže udržovat aktuální obchodní informace ve firemním systému CRM
• Pomůže nám vymáhat pohledávky po splatnosti
• Láká spolupráce s marketingovým oddělením (překlady aj.)
• Baví účast na veletrzích a mimořádných akcích pro klienty
• Dokáže zpracovat reporty a pravidelná měsíční vyhodnocení

Co dále je na pozici důležité:
• Zodpovědnost a týmová spolupráce
• Dobré organizační dovednosti a flexibilita
• Zvládání stresových situací
• Vemi dobrá znalost slovenštiny
• Dokončené středoškolské vzdělání
• Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
• Orientace v oblasti reklamy či textilu výhodou
• Řidičský průkaz výhodou

Nabízíme Vám:
• Motivační finanční hodnocení vč. bonusů zohledňujících obchodní výsledky
• Roční prémie
• Možnost profesní seberealizace a dalšího růstu
• Dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením
• Práci v dynamickém, zkušeném a přátelském kolektivu
• Příležitost využití cizích jazyků v mezinárodním prostředí
• Odborná školení a jazykové kurzy v místě pracoviště
• Příspěvek na stravování
• Dny volna navíc v podobě „sickdays"

Nástup možný od 1.9.2016

Místo výkonu práce - Ústí nad Labem, ČR

Pokud věříte, že jste tím pravým kandidátem pro nás, neváhejte a pošlete nám svůj životopis a popište krátce, proč se o práci u nás ucházíte. Máte možnost získat perspektivní práci, zajímavý plat a možnosti dalšího profesního růstu.

Těším se na spolupráci s Vámi!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2636661  Dátum zverejnenia: 7.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.