Telefonický referent pro maďarský trh, lokalita Ústí nad Labem (ČR)

ADLER Czech, a.s.

Nový Svět 199, Ústí nad Labem-Krásné Březno, 400 07, Česká republika, Ústecký kraj, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*** verze v maďarském jazyce viz níže ***

ADLER Czech (www.adler.info) je jedním z nejrychleji se rozvíjejících výrobců a dovozců reklamního textilu v České republice. Zakládáme si na vysoké kvalitě a svoje produkty vyvážíme do 13 evropských zemí.
Naší filozofií je nejvyšší kvalita produktů a nejlepší servis našim klientům.

Aktuálně hledáme nového kolegu / kolegyni na naše pracoviště v Ústí nad Labem na pozici

Telefonický referent pro maďarský trh

Jste správným kandidátem pro tuto práci pokud:
• Máte rádi výzvy a chtěli byste pracovat v mladém a mezinárodním prostředí
• Přestěhovali byste se natrvalo do České republiky
• Mluvíte maďarsky jako rodilý mluvčí
• Máte komunikativní úroveň jednoho z těchto jazyků - angličtina, čeština nebo slovenština
• Baví Vás komunikace po telefonu, udržování kontaktů se stávajícími klienty a vyhledávání nových příležitostí
• Rádi prodáváte po telefonu a dokážete proaktivně přispět k dosažení měsíčních cílů
• Umíte budovat a prohlubovat dlouhodobé vztahy s klienty, rozumíte jejich potřebám
• Láká Vás řídit realizaci projektů zakázkové výroby od zadání po doručení
• Zvládnete připravit a dojednat obchodní nabídky
• Dokážete udržovat aktuální obchodní informace ve firemním systému CRM
• Pomůžete nám vymáhat pohledávky po splatnosti
• Láká Vás spolupráce s marketingovým oddělením (překlady aj.)
• Baví Vás účast na veletrzích a mimořádných akcích pro klienty
• Dokážete zpracovat reporty a pravidelná měsíční vyhodnocení

Co dále je na pozici důležité:
• Přestěhovat se natrvalo do České republiky
• Obchodní cit a orientace na zákazníky
• Dokončené středoškolské vzdělání
• Maďarština na úrovni rodilého mluvčího
• Komunikativní úroveň jednoho z těchto jazyků - angličtina, čeština nebo slovenština
• Dobré organizační dovednosti a flexibilita
• Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
• Orientace v oblasti reklamy či textilu výhodou
• Řidičský průkaz výhodou

Pokud věříte, že jste tím pravým kandidátem pro nás, neváhejte a pošlete nám svůj životopis v 1) maďarském a 2) anglickém/českém/slovenském jazyce. Máte možnost získat perspektivní práci, zajímavý plat a možnosti dalšího profesního růstu.

Máte možnost získat perspektivní práci, zajímavý plat a možnosti dalšího profesního růstu.

Těším se na spolupráci s Vámi!

Az ADLER Czech (www.adler.info) vállalat, Adler néven forgalmazza reklám textil termékeit európa szerte 13 országban. Üzleti filozófiánk szerint ügyfeleinknek a legjobb szolgáltatást és a legkiválóbb minőséget nyújtjuk.

Észak csehországban, Usti nad Labem-ben lévő központi irodánkba keressük rátermett

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Te vagy a mi emberünk, ha:
• Szereted a kihívásokat, szeretnél fiatalos, multikultúrális környezetben dolgozni
• Szeretnél tartósan külföldre, Csehországba költözni
• Jól és folyékonyan kommunikálsz angol, vagy cseh, vagy szlovák nyelven
• Szeretsz telefonon keresztül értékesítésíteni, és aktívan részt tudsz venni a havi értékesítési tervek elérésében
• Szeretsz telefonon keresztül kommunikálni, kapcsolatot tartani a meglévő ügyfelekkel, új lehetőségeket felkutatni
• Jól tudsz személyes kapcsolatot kialakítani a megbecsült ügyfelekkel, megérted igényeiket, ezeket a bizalmi kapcsolatokat fenntartod, és fejleszted
• Menedzseled az egyedi gyártású projekteket az igényfelvételtől a kiszállításig
• Előkészíted a kereskedelmi ajánlatokat és letárgyalod
• Segítesz a vállalat rendszereiben nyilvántartott információk kezelésében, frissítésében
• Segítesz a kintlevőségek kezelésében
• Együttműködsz a Marketing osztállyal, elkészítesz rövid fordításokat
• Riportokat készítesz
• Részt veszel kiállításokon

Ami még fontos nekünk:
• Fontos, hogy tartósan a Cseh Köztársaságba tudj költözni
• Legyen üzleti szemléleted és hozzáállásod az ügyfelekhez
• Legyen minimálisan középfokú végzettséged
• Legyen magyar az anyanyelved
• Legyen jó angol, vagy cseh, vagy szlovák nyelvtudásod
• Legyen jó szervezőkészséged
• Legyél rugalmas
• Tudj bánni a számítógéppel - Word, Excel, Outlook
• Előny, ha ismered a reklám és textil piacot
• Előny, ha van B kategóriás jogosítványod

Ha szerinted te vagy a számunkra megfelelő jelölt, kérünk, hogy küldd el 1) magyar és 2) angol/cseh/szlovák nyelvű, fényképes önéletrajzod. A fizetéseddel, munkakörülményekkel, fejlődési lehetőségekkel meg fogunk becsülni.

Reméljük, hamarosan együtt dolgozhatunk!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
• Motivační finanční hodnocení vč. bonusů zohledňujících prodejní výsledky
• Možnost profesní seberealizace a dalšího růstu
• Dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením
• Práci v dynamickém, zkušeném a přátelském kolektivu
• Příležitost využití cizích jazyků v mezinárodním prostředí
• Odborná školení a jazykové kurzy v místě pracoviště
• Příspěvek na stravování
• Dny volna navíc v podobě „sickdays"

Amit ajánlunk Neked:
• Az értékesítési eredményektől függő szerződést, és attraktív fizetést
• Folyamatos tréninget
• Karrierlehetőséget egy gyorsan fejlődő nemzetközi cégnél
• A vállalat által szervezett eseményeken való részvételt
• Lehetőséget egy fiatalos, dinamikus es tapasztalt csapatban dolgozni
• Lehetőséget egy nemzetközi környezetben, idegen nyelven dolgozni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ADLER Czech,a.s. se zabývá výrobou a distribucí značkového reklamního textilu.
ID: 1969953  Dátum zverejnenia: 5.1.2015