Specialista povrchových úprav

Adler Česko s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stěžejní činností na této pozici bude technická podpora klíčovým zákazníkům, prezentace nových technických produktů a zaškolování. Tyto činnosti jsou spojeny s rozsáhlým testováním povrchových úprav za účelem dosažení správného vzhledu a funkčnosti. Testy jsou prováděny v našem testovacím zařízení v České republice, v technickém centru v Rakousku a samozřejmě přímo na výrobní lince u zákazníka.

Pozice Specialista povrchových úprav je podřízená Obchodnímu řediteli/jednateli společnosti a je spojena s intenzivním cestováním po celé ČR, čas od času také do dceřiné společnosti ADLER na Slovensku a do centrály v rakouském Tyrolsku.

Typické pracovní činnosti:

  • Technické konzultace se zákazníky
  • Příprava nátěrových systémů a vhodné aplikační technologie v našich laboratořích
  • Příprava, testování, předvádění a zavádění výrobků a systémů u zákazníků
  • Technická podpora stávajícím klientům, materiálové a technologické poradenství
  • Pravidelná kontrola kvality povrchových úpravy, testy vlastností nátěrových hmot a konfrontace se standardy, normami a požadavky zákazníků
  • Zpracování zpráv
  • Technická školení personálu a zákazníků/partnerů
  • Sdílení informací s ostatními členy prodejního a technického týmu, vzájemná pomoc a podpora
  • Formulace požadavků na vývoj nových výrobků
  • Řešení problémů a reklamací klienta
  • Sběr informací o trhu a trendů v oblasti, shromažďování informací o konkurenci

Požadavky:

  • Praxe a zkušenosti z oboru povrchových úprav (nejlépe technolog povrchových úprav v dřevozpracujícím průmyslu)
  • Samostatnost, komunikační schopnosti, přátelské vystupování
  • Základní komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
  • uživatelská znalost práce s PC, ŘP sk. B

Termín nástupu:

  • Dle dohody

Místo výkonu:

  • ČR
  • Pravidelné cestování po klientech
  • Návštěvy mateřské firmy v Rakousku

Platové podmínky:

  • Individuální platový a bonusový systém

Benefity:

U firmy ADLER nabízíme mimořádné příležitosti k růstu a rozvíjení osobní kariéry. Rodinná firma si velmi váží svých zaměstnanců a poskytuje jim nadstandardní pracovní podmínky a vytváří prostředí pro kontinuální vzdělávání. Vzdělávací cyklus začíná několikaměsíčním školením v Rakousku. Dále pak pravidelnými školeními a vzdělávacími kurzy v ČR i zahraničí.

  • Služební auto i pro soukromé použití
  • Telefon i pro soukromé použití
  • Notebook, I-pad, pracovní pomůcky
  • Internet, tiskárna
  • Vzdělávání a kurzy
  • Částečně pružná pracovní doba
  • Důchodové připojištění
  • Dovolená nad rámec zákonných předpisů

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2804997  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.