Stavbyvedúci

ADIUMENTUM 01 s. r. o.

Miesto práce
Vráble
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
a.s.a.p.
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacBonusy a KPI príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe.
Zabezpečenie kompletného stavebného dozoru na stavenisku.
Prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným majstrom.
Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov.
Realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite.
Zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu.
Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality.
Plná zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie.
Príprava podkladov a dokumentácie na zapojenie do tendrov a takisto na fakturáciu za vykonané práce.
Riešenie omeškaní dodávok materiálu alebo prác, reklamácií materiálu a vzniknutých prestojov.
Čítanie výkresovej dokumentácie.
Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov.
pozícia je na riadny trvalý pracovný pomer v zmysle zákonníka práce (teda nie živnosť !) a je vytvorená najmä pre pre uchádzačov so zdravotným znevýhodnením / ZŤP !!!

možnosť čerpať široké spektrum benefitov v rámci skupiny

Uchádzač do svojej ponuky uvedie taktiež stručný popis svojho zdravotného znevýhodnenia / ZŤP !!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ stavebná

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

precíznosť a spoľahlivosť

ADIUMENTUM 01 s.r.o. je sociálny podnik registrovaný Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky podľa zákona č. 112/2018 Z.z.
Spolupodieľame sa na riešení otázky zamestnávania a sociálnej inklúzie ľudí zo znevýhodnených a zraniteľných skupín, s cieľom dosahovania pozitívneho sociálneho vplyvu, lepšej zamestnanosti, spoločenskej súdržnosti i regionálneho rozvoja Slovenska.

webové sídlo: www.adiumentum.sk
ID: 4780448  Dátum zverejnenia: 9.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac