Zlatník, pomocný pracovník v zlatníctve v PP

Adino s. r. o.

Miesto práce
okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú možnosť zaučenia sa práci v zlatníckej dielni. Práca sa týka obsluhy PC s CNC gravírovacím strojom, ale aj tradičné zlatnícke remeslo.
Pracovná náplň zahŕňa aj rôzne pomocné práce týkajúce sa chodu zlatníctva.

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosíme poslať emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
CorelDRAW - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi privítame v našom tíme šikovného, ochotného kolegu so zmyslom pre detail a chuťou sa učiť.
Požadujeme dobrý zrak, technické vnímanie ako aj manuálnu zručnosť. Nutné sú základy ovládania PC a vhodné skúsenosti s grafickými programami.
Dôležité je aj príjemné vystupovanie pre styk a komunikáciu so zákazníkom.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003. Zaoberá sa komplexnými a najmä profesionálnymi službami v oblasti šperkov. Našou hlavnou myšlienkou je aby sa u nás zákazník cítil pohodlne a dostal čo najkvalitnejšie služby pre ktoré sa bude k nám rád vracať. Zameriavame sa na individuálny, odborný predaj nie len zlatých a diamantových šperkov, ale v neposlednom rade ponúkame výrobu, opravu a servis šperkov na najvyššej úrovni.
ID: 3116419  Dátum zverejnenia: 28.6.2017