Asistentka predaja v zlatníctve v LM a PP /brigáda aj TP/

Adino s. r. o.

OC Central Námestie mieru 1 Liptovský Mikuláš, alebo Nám. sv Egídia 60 Poprad, okres Liptovský Mikuláš, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha v predajni zlatníctva, príjem šperkov na opravu a výkup zlata.
Dôležitá je starostlivosť o predajňu týkajúca sa leštenia šperkov, kreatívne myslenie pri tvorbe výkladov a rôzne marketingové aktivity.

* zaujímavá práca v príjemnom a priateľskom prostredí
* zaujímavé finančné ohodnotenie

Životopis s aktuálnou fotografiou a uvedením mesta ktoré preferujete, prosíme poslať emailom.
Miesto je vhodné aj ako brigáda.
Uprednostňujeme uchádzačov s bydliskom priamo v mestách výkonu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemný prejav a komunikatívnosť
- zodpovednosť a pozitívne myslenie
- zmysel pre detail
- čiastočne technické vnímanie

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003. Zaoberá sa komplexnými a najmä profesionálnymi službami v oblasti šperkov. Našou hlavnou myšlienkou je aby sa u nás zákazník cítil pohodlne a dostal čo najkvalitnejšie služby pre ktoré sa bude k nám rád vracať. Zameriavame sa na individuálny, odborný predaj nie len zlatých a diamantových šperkov, ale v neposlednom rade ponúkame výrobu, opravu a servis šperkov na najvyššej úrovni.
ID: 2817757  Dátum zverejnenia: 16.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou