HPT koordinátor

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mikušovská cesta 5363, okres Lučenec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- implementácia a udržiavanie HPT tímov (High performance team) podľa interných smerníc nastavených centrálou spoločnosti
- koordinácia zamestnancov a manažmentu závodu pri plnení úloh a aktivít v rámci HPT
- tréning zamestnancov, manažmentu v oblasti HPT a zvyšovanie angažovanosti zamestnancov a manažmentu v oblasti HPT
- participácia pri výbere členov HPT tímu
- participácia pri stanovovaní cieľov HPT tímu a pravidelné meetingy s členmi HPT tímu a monitorovanie napredovania tímu v stanovených ukazovateľoch
- týždenný a mesačný reporting ohľadom progresu a možných rizík v rámci HPT systému a tímového výkonu

práca v medzinárodnej spoločnosti
- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálnej politiky
- 13. plat a príspevky
- dovolenkový príspevok
- doprava do zamestnania zdarma
- nadštandardné stravovanie (široký výber jedál, cena obeda 0,50 eur)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru v slovenskom a v anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

Zaslaním svojho životopisu dávate svoj súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov pre potreby výberového konania na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

USO, VŠ technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Visio - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

1 - 3 ročné skúsenosti s prácou vo výrobe ako supervízor alebo koordinátor HPT (high performance team)
- skúsenosti s vedením tréningov ako tréner
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- proaktívny a pozitívny prístup
- schopnosť motivovať ostatných a nadchnúť ich pre nové myšlienky a projekty
- schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach
- schopnosť zvládať stres

Adient is the leading automotive seating supplier.

With more than 3,000 employees and five locations in Slovakia, the company is one of the key employers in Slovakia’s automotive industry.

Adient’s only business center worldwide is in Bratislava. Approximately 800 employees in Bratislava support the company’s business around the globe in finance, information technology, purchasing, sales, human resources, transport and logistics and project management.

In Trencin, Adient operates the biggest automotive technology center across Slovakia. More than 400 employees there develop a wide range of highly innovative products for the cars of tomorrow.

In Zilina, the company produces complete seat systems and automotive fabrics, in Lucenec foam components for seats as well as metal components for head restraints.

Adient (NYSE: ADNT) is a global leader in automotive seating. With 70,000+ employees in 29 countries, Adient operates more than 200 manufacturing/assembly plants worldwide. We produce and deliver automotive seating for all major OEMs. From complete seating systems to individual foam, trim and metal components, our expertise spans every step of the automotive seat-making process. Our integrated, in-house skills allow us to take our products from research and design to engineering and manufacturing — and into millions of vehicles every year.

To learn more , please visit www.adient.com or www.adient.com/slovakia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3096535  Dátum zverejnenia: 16.8.2017