Brigádnik na HR oddelení

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
By agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame ti jedinečnú príležitosť pracovať na našom HR oddelení v Trenčíne. Tvojou úlohou bude podporovať aktivity pracovníkov oddelenia a pomáhať pri každodenných činnostiach. Pri tejto zaujímavej práci budeš často využívať anglický jazyk.

Ide o prácu na "Dohodu". Je vhodná pre študenta, nezamestnaného, matku na materskej dovolenke aj dôchodcu.

Inšpiratívne, dynamické prostredie globálnej automotive spoločnosti
Neformálna pracovná kultúra
Flexibilný pracovný čas
Pracovné prostredie Zdravej spoločnosti roka 2015 (3. miesto)
Účasť na teambuildingoch spoločnosti
A mnohé ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Do nášho tímu zapadneš, ak:
Si aktívny, pracovitý
Máš zmysel pre detail
Máš záujem o HR agendu
Ovládaš anglický jazyk na pokročilej úrovni
A ak si veselej povahy J

Adient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel. So 75 000 zamestnancami v 230 výrobných a montážnych závodoch v 33 štátoch sveta vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a pre všetkých veľkých výrobcov. Naše odborné znalosti pokrývajú každý krok výrobného procesu - od jednotlivých komponentov po kompletné sedadlové systémy.

Produkty Adientu sa každoročne montujú do viac ako 50 miliónov vozidiel po celom svete a stojíme pri nich od štádia výskumu a dizajnu až po ich vývoj a konečnú výrobu.

Éra spoločnosti Adient začala 31. októbra 2016, kedy vznikla samostatná spoločnosť odčlenením výroby sedadiel a interiérových komponentov Johnson Controls.

S viac ako 4 000 zamestnancami a ôsmimi prevádzkami na Slovensku je Adient jedným z kľúčových zamestnávateľov v našom automobilovom priemysle.
Pod značkou Adient nájdete na Slovensku výrobné závody v Žiline, Lučenci, Martine aj v Lozorne. Ďalej najväčšie automobilové technologické centrum na Slovensku v Trenčíne a jediné firemné biznis centrum spoločnosti na svete pôsobiace v Bratislave.

Či už pracujete v oblasti výrobných procesov, vývoja, v riadení financií alebo nákupu spoločne s nami sa podieľate na zdokonaľovaní sveta mobility. Veríme, že tento svet „sadne“ aj vám.

Spoznajte svet mobility www.adient.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

www.adient.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Import offers
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833258   Dátum zverejnenia: 30.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.