Pomocný zoraďovač

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
By agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vykonáva pomocné práce pri zoradení tkáčskeho stroja
* Pomáha tkáčke s obsluhou tkáčskeho stroja
* Zabezpečuje čistenie tkáčskeho stroja

#external

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

* SOU , SŠ textilného zamerania výhodou, inak technické zameranie
* Manuálna zručnosť
* Ochota pracovať na 4 zmeny
* Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

Kontakt: Klaudia Kucharovičová

              klaudia.kucharovicov@adient.com

Adient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel. So 75 000 zamestnancami v 230 výrobných a montážnych závodoch v 33 štátoch sveta vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a pre všetkých veľkých výrobcov. Naše odborné znalosti pokrývajú každý krok výrobného procesu - od jednotlivých komponentov po kompletné sedadlové systémy.

Produkty Adientu sa každoročne montujú do viac ako 50 miliónov vozidiel po celom svete a stojíme pri nich od štádia výskumu a dizajnu až po ich vývoj a konečnú výrobu.

Éra spoločnosti Adient začala 31. októbra 2016, kedy vznikla samostatná spoločnosť odčlenením výroby sedadiel a interiérových komponentov Johnson Controls.

S viac ako 4 000 zamestnancami a ôsmimi prevádzkami na Slovensku je Adient jedným z kľúčových zamestnávateľov v našom automobilovom priemysle.
Pod značkou Adient nájdete na Slovensku výrobné závody v Žiline, Lučenci, Martine aj v Lozorne. Ďalej najväčšie automobilové technologické centrum na Slovensku v Trenčíne a jediné firemné biznis centrum spoločnosti na svete pôsobiace v Bratislave.

Či už pracujete v oblasti výrobných procesov, vývoja, v riadení financií alebo nákupu spoločne s nami sa podieľate na zdokonaľovaní sveta mobility. Veríme, že tento svet „sadne“ aj vám.

Spoznajte svet mobility www.adient.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

www.adient.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Import offers
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810660   Dátum zverejnenia: 14.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.