Naštartuj s nami svoju profesionálnu dráhu. staň sa našim trainee ! (Technická oblasť)

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
By agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Program je určený pre absolventov stredných a vysokých škol technického zamerania.
Individuálne pripravený tréningový a adaptačný plán poskytuje rozsiahle zaškolenie v oblasti výroby, procesu, kvality, automatizácie a logistiky. Po celú dobu trvania tréningu budete spolupracovať s ostatnými oddeleniami a zúčastňovať sa na rôznych projektoch a úlohách.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne stredoškolské vzdelanie.
Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť riešiť problémové situácie, odolnosť voči stresu.
Znalosť anglického jazyka výhodou.
Prax vo výrobnom závode
MS office na pokročilej úrovni

Ponúkané benefity

Práca v nadnárodnej spoločnosti s výbornou reputáciou
Možnosti tréningových príležitosti
Možnosť odborného rozvoja a kariérneho rastu
13.plat
Jazykový kurz
Zaujímavý socálny program

Kontaktný e-mail: zuzana.conkova1.volentierova@adient.com

Adient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel. So 75 000 zamestnancami v 230 výrobných a montážnych závodoch v 33 štátoch sveta vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a pre všetkých veľkých výrobcov. Naše odborné znalosti pokrývajú každý krok výrobného procesu - od jednotlivých komponentov po kompletné sedadlové systémy.

Produkty Adientu sa každoročne montujú do viac ako 50 miliónov vozidiel po celom svete a stojíme pri nich od štádia výskumu a dizajnu až po ich vývoj a konečnú výrobu.

Éra spoločnosti Adient začala 31. októbra 2016, kedy vznikla samostatná spoločnosť odčlenením výroby sedadiel a interiérových komponentov Johnson Controls.

S viac ako 4 000 zamestnancami a ôsmimi prevádzkami na Slovensku je Adient jedným z kľúčových zamestnávateľov v našom automobilovom priemysle.
Pod značkou Adient nájdete na Slovensku výrobné závody v Žiline, Lučenci, Martine aj v Lozorne. Ďalej najväčšie automobilové technologické centrum na Slovensku v Trenčíne a jediné firemné biznis centrum spoločnosti na svete pôsobiace v Bratislave.

Či už pracujete v oblasti výrobných procesov, vývoja, v riadení financií alebo nákupu spoločne s nami sa podieľate na zdokonaľovaní sveta mobility. Veríme, že tento svet „sadne“ aj vám.

Spoznajte svet mobility www.adient.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

www.adient.com
ID: 2769268   Dátum zverejnenia: 17.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.