Technik kvality / Teamleader kvality

ADIENT BOR s.r.o.

Místo práce
Bor, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Adient Bor s.r.o.

Společnost Adient Bor s.r.o. (dříve Johnson Controls Automotive Bor s.r.o.) působí v průmyslovém parku v Boru u Tachova. Jsme moderní závod, který v posledním roce zdvojnásobil počet svých zaměstnanců na téměř 1400. Vyrábíme sedačky do luxusních automobilů značky BMW, které dodáváme zákazníkům přímo do Německa a Rakouska.

Co má technik kvality za zodpovědnosti:

- Spolupracuje při přípravě technologických postupů
- Připravuje postup pro kontrolu kvality hotových výrobků
- Analyzuje odchylky finálního produktu od standardu a spolupodílí se na přípravě nápravných opatření
- Navrhuje nápravná a preventivní opatření pro zlepšení kvality produktu a procesu
- Spolupodílí se na přípravě dat pro hodnocení klíčových ukazatelů kvality
- Vede tým auditorů kvality

Co od Vás očekáváme:

- SŠ/ VŠ vzdělání
- praxi v oboru kontroly kvality ve výrobní společnosti
- ochotu pracovat na směny
- znalost AJ na středně pokročilé, NJ výhodou
- znalost práce na PC MS Office
- komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost

Co Vám za to můžeme nabídnout:

- nadstandardní platové ohodnocení
- závodní stravování zdarma
- příspěvek na dopravu do zaměstnání
- 13. plat
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na penzijní připojištění
- mobilní telefon, notebook, firemní akce
- odborné a jazykové kurzy
- možnost kariérního růstu
- práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků

Pokud máte zájem o nabízenou pracovní pozici , odpovězte prosím prostřednictvím formuláře jobs.cz, prace.cz a zašlete nám Váš profesní životopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3130222  Dátum zverejnenia: 13.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.