Можливість для людей з України

Operátor/operátorka vo výrobnej spoločnosti

ADHEX TECHNOLOGIES SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Poľná 9, Senec
Termín nástupu
ihned
1 000 - 1 230 EUR/mesiacvariabilná zložka t.j. mesačné odmeny (230,00 €) + zákonné príplatky + príspevok na stravovanie resp. stravný lístok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobnej spoločnosti sídliacej v Senci hľadáme uchádzačov na pozíciu Operátor výrobnej linky

Hlavná náplň práce:

  • obsluha výrobného zariadenia (výrobné linky pre automobilový priemysel a zdravotníctvo)
  • manipulácia s materiálom, balenie
  • plnenie úloh pridelených nadriadeným
  • práca v 2-zmennej prevádzke (ranná a poobedná zmena)

Pre našich zamestnancov poskytujeme viacero atraktívnych benefitov a neustále pracujeme na ich dopĺňaní:

  • čerstvé ovocie na pracovisku, výsadba aj vlastnej záhrady
  • firemné akcie a podujatia: letná a vianočná akcia, akcie pre deti zamestnancov
  • ako firme nám záleží na živnotnom prostredí, preto podporujeme zamestnancov aby využívali ekologickejšie formy dopravy - benefit "servis bicykla"
  • mesačný dochádzkový bonus
  • mesačný výkonnostný bonus
  • ročný bonus vo výške mesačného zárobku: rozdelený na letný a zimný bonus
  • preplatené nadčasy, extra bonus za odpracované soboty
  • príspevok na stravovanie alebo stravný listok poskytovaný aj počas dovolenky (v hodnote 6€)
  • príjemné rodinné pracovné prostredie
  • práca v dvojzmennej prevádzke
  • ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa rozhodli reagovať na našu ponuku.
Každú reakciu starostlivo zvážime a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Sme presvedčení, že zaškolenie na pracovnú pozíciu je zvládnuteľné aj bez predošlých skúseností, avšak veľkou výhodou sú:

  • skúsenosti so strojárskou a automobilovou výrobou (nastavovaním strojov)
  • manuálna zručnosť
  • chuť učiť sa
  • časová flexibilita
  • spoľahlivosť
  • ochota pracovať nadčas

Medzinárodná spoločnosť produkujúca výrobky pre automobilový priemysel a zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4699962  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac