Nastavovač strojov (vo výrobe)

ADHEX TECHNOLOGIES SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 300 EUR/mesiacvariabilná zložka t.j. mesačné odmeny ( 255,00 €) + zákonné príplatky + príspevok na stravovanie resp. stravný lístok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobnej spoločnosti sídliacej v Senci hľadáme uchádzačov na pozíciu Nastavovač strojov.

Hlavná náplň práce:

  • obsluha strojného zariadenia - výrobné linky a výrobné stroje (automotive a zdravotníctvo)
  • nastavenie stroja, nástroja, ako aj ďalších prídavných zariadení podľa požiadaviek výroby
  • spustenie strojov na začiatku výroby
  • zodpovedá za dennú operatívu výroby
  • úzko spolupracuje s oddelením údržby pri odstraňovaní vzniknutých porúch
  • vykonáva práce spojené s prípravou nástrojov a foriem na spustenie do výroby, zabepečuje ich čistenie a konzervovanie
  • overovanie spätne správnosti vykonávania výrobnej operácie a opakovane kontroluje činnosť strojov a zariadení
  • spracovanie a separovanie nezhodných výrobkov, sledovanie kvality
  • dohliadať na výrobu a predchádzať nezhodným výrobkom, navrhovať opatrenia
  • plnenie úloh pridelených nadriadeným

Pre našich zamestnancov poskytujeme viacero atraktívnych benefitov a neustále pracujeme na ich dopĺňaní:

  • čerstvé ovocie na pracovisku, výsadba aj vlastnej záhrady
  • firemné akcie a podujatia: letná a vianočná akcia, akcie pre deti zamestnancov
  • ako firme nám záleží na živnotnom prostredí, preto podporujeme zamestnancov aby využívali ekologickejšie formy dopravy - benefit "servis bicykla"
  • mesačný dochádzkový bonus
  • mesačný výkonnostný bonus
  • ročný bonus vo výške mesačného zárobku: rozdelený na letný a zimný bonus
  • preplatené nadčasy, extra bonus za odpracované soboty
  • príspevok na stravovanie alebo stravný listok poskytovaný aj počas dovolenky (v hodnote 6€)
  • príjemné rodinné pracovné prostredie
  • práca v dvojzmennej prevádzke
  • dlhodobé a stabilné zamestnanie
  • ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa rozhodli reagovať na našu ponuku.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti so strojárskou a automobilovou výrobou (nastavovaním strojov) - výhodou
- manuálna zručnosť
- časová flexibilita
- spoľahlivosť
- ochota pracovať nadčas

Medzinárodná spoločnosť produkujúca výrobky pre automobilový priemysel a zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4676269  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac