Logo Adelle Davis, s.r.o.

Obchodný Reprezentant

Adelle Davis, s.r.o.

Karloveská 63, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčové povinnosti a zodpovednosti:

  1. Vyhľadávanie nových zákazníkov:

    • Identifikovanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov v pridelenom regióne alebo sektore.
    • Plánovanie a realizácia obchodných stretnutí s cieľom prezentovať produkty alebo služby spoločnosti.
  2. Udržiavanie a rozvoj vzťahov s existujúcimi zákazníkmi:

    • Pravidelná komunikácia so súčasnými zákazníkmi s cieľom zabezpečiť ich spokojnosť a rozvíjať dlhodobé vzťahy.
    • Riešenie prípadných sťažností a reklamácií v súlade s politikou spoločnosti.
  3. Dosahovanie predajných cieľov:

    • Plnenie stanovených predajných plánov a kvót.
    • Príprava a predkladanie pravidelných správ o predaji a aktivitách vedeniu spoločnosti.
  4. Podpora marketingových aktivít:

    • Účasť na rôznych marketingových podujatiach, veľtrhoch a prezentáciách.
    • Spolupráca s marketingovým oddelením pri príprave marketingových kampaní a materiálov.
  5. Analýza trhu a konkurencie:

    • Sledovanie trendov na trhu a aktivít konkurencie.
    • Poskytovanie spätnej väzby vedeniu spoločnosti ohľadom potrieb a požiadaviek zákazníkov.

  • Konkurenčné finančné ohodnotenie vrátane výkonovo orientovaných bonusov.
  • Príležitosť na profesionálny rast a rozvoj v dynamickej spoločnosti.
  • Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív.
  • Benefity v podobe produktov našej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas. Pozícia je zameraná na výkon.
  • Práca na pravidelnom pracovisku v kombinácií s prácou z domu.

Záujemcovia môžu zaslať svoj životopis spolu s motivačným listom na emailovú adresu: [email protected]

V motivačnom liste uveďte výsledky svojich aktivít na ktoré si hrdý/-á a prečo by ste chcel/-la pracovať pre našu spoločnosť. Motivačný list prosím podpíšte svojím menom tak, že krstné meno uvediete šikmým písom Arial alebo Helvetica veľkosti 10 bodov červenou farbou a priezvisko podčiarknuté, písmom Times, veľkosti 14 bodov, zelenou farbou.

Ponuky prijímame výhradne písomne. Do výberu budú zaradení záujemci, ktorí dodajú všetky požadované dokumenty. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Tešíme sa na prácu s Vami!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doplnky výživy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (preferované v oblasti obchodu, marketingu alebo príbuzných odborov).
  • Minimálne 2 roky skúseností v oblasti predaja alebo obchodnej činnosti.
  • Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Schopnosť pracovať samostatne a efektívne riadiť svoj čas.
  • Silné analytické schopnosti a schopnosť identifikovať obchodné príležitosti.
  • Znalosť práce s počítačom a bežnými kancelárskymi softvérmi.
  • Platný vodičský preukaz a ochota cestovať.

Sme lídrom vo výrobe tekutých lipozomálnych doplnkov výživy na Slovensku, ale vyrábame aj práškové a kapsulované produkty.
Naším cieľom je vyrábať vysokokvalitné výživové doplnky, ktoré zlepšujú zdravie.
Filozofia našej spoločnosti je založená na prácach pani Adelle Davis, jednej z najuznávanejších odborníčok na výživu v USA v 20. storočí.
Sme mladá spoločnosť, ale máme medzinárodné plány. Momentálne sa naše výrobky predávajú okrem Slovenska aj v Česku, Veľkej Británii, Maďarsku, Nemecku, Španielsku, Rumunsku, Holandsku a čoskoro aj v USA.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Šembera
Tel.: +421902731894
E-mail: poslať životopis
ID: 4831911  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac