Fyzioterapeut

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
atraktivny, detaily pri rozhovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinecna pracovna prilezitost pre ambicióznych fyzioterapeutov dostat sa do timu vysoko-kvaifikovanych odbornikov s vynimocnou uspesnostou a vysokym podielom rastu spolocnosti, najmä medzinarodne. Uspesni kandidati budu mat moznost ziskania pracovnych ponuk v zahranici, kde sa nasa spolocnost rozrasta. Tieto pracovne miesta budu mimoriadne atraktivne odmenovane.

- vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení,
- rehabilitačná práca na úseku liečebnej telesnej výchovy, individuálne a v skupinkách na úseku fyzikálnej terapie,
- asistencia pri odborných liečebných výkonoch v rehabilitačnom centre,
- spolupráca s lekármi (pediatrom, neurológom,rehabilitačným lekárom)
- teamová spolupráca

- zázemie stabilnej, prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť ubytovania zadarmo
- možnosť profesionálneho rozvoja a sebarealizácie
- možnosť kariérneho postupu
- tréningy a školenia
- motivujuce financne ohodnotenie
- velmi vyhodna moznost (1,30 EUR X 3 jedla) stravovania priamo na pracovisku
- možnosť prace v zahranici s motivujúcim finančnym ohodnotenim

Chceli by sme podakovat vsetkym záujemcom a zaroven ich upozornit ze budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, fyzioterapia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ADELI Medical Center je s vyse 200 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.
ADELI Medical Center sa zameriava na rehabilitačnú liečbu pacientov s poškodeniami centrálneho nervového systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Adeli s.r.o.
Hlboka 45
921 01 Piestany
ID: 846840   Dátum zverejnenia: 8.11.2016