IT developer, programátor

ADELANTE, s.r.o.

Miesto práce
Špitálska 10, 811 08 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

development a programovanie Java aplikácií
support klientom pri implementácii INVOICE a PAY by square riešenia do ich účtovných/fakturačných softvérov.
prítomnosť na meetingu s klientom ohľadne technických vecí 2x mesačne
správa Java aplikácie a SW knižníc (SW knižnice sú vytvorené – PHP,C,C#,Java)

časová náročnosť min. 10 hodín mesačne
flexibilný pracovný čas (možnosť práce z domu)
vhodné ako vedľajší job
zaujímavé finančné ohodnotenie

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite Váš životopis v
slovenskom jazyku spolu s informáciami o Vašich predchádzajúcich projektoch na emailovú adresu [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

programátor musí byť pokročilý v Java
znalosti jazyka C veľkou výhodou
znalosti PHP vítané
výhodou sú:
skúsenosti s navrhovaním SW

Spoločnosť ADELANTE, s.r.o. je technologická spoločnosť, developer slovenského platobného štandardu cez QR kód - PAY by square.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1899777  Dátum zverejnenia: 15.10.2014