Telefonický operátor - Egocard- predaj/ administratíva pre klientov -práca na živnosť- Fixný plat

ADELA GROUP, s. r. o.

Miesto práce
Magnetová 11, 831 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie komplexných informácií o produktoch a službách/pre spoločnosť EGOCARD/
www.egocard.sk
- hľadanie najlepšieho zmluvného riešenia pre daného klienta
- zaznamenávanie odpovedí a objednávok do elektronického systému,
- aktívna účasť na školeniach a meetingoch.

predajné školenie
komunikačné školenie
práca v zaujímavom kolektíve
flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Dôležitá informácia-6hodinová prac.doba
platové podmienky-Fix 200,- eur + odmeny od 200-600,- eur
Práca pre komerčné callcentrum na Slovensku a zároveň spolupráca s významnými klientmi na mnohých zaujímavých a atraktívnych projektoch. DLHODOBÁ práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

neuvedené

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-výborné ovládanie slovenského jazyka bez rečových vád.
-výborné komunikačné a organizačné zručnosti
-zodpovednosť a plné nasadenie
-samostatnosť a flexibilita
-taktné jednanie s klientom

Významná slovenská spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v oblasti internetového obchodu a služieb.
ID: 1703971  Dátum zverejnenia: 31.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: živnosť